Dotazy

JAK SE MÁM REGISTROVAT JAKO UČITEL?

1) Dole na stránce WWW.BRIDGE-ONLINE.CZ klikněte na tlačítko Registrace

2) Vyplňte svůj e-mail a AUTORIZAČNÍ HESLO. Autorizační heslo naleznete v každém TEACHERS‘ FILE na první stránce. Jedná se o původní heslo, které jste standardně používali pro přístup do učitelské sekce na starých stránkách.

3) Klikněte na tlačítko REGISTRACE.

4) Na email, který jste vyplnili při registraci, vám dojde email od „WordPress“ s předmětem „[Bridge-online.cz] Uživatelské jméno a heslo“. V emailu klikněte na delší odkaz, který je uveden větou „Možnost vytvoření hesla získáte kliknutím na následující odkaz:“

5) Ocitnete se na stránce RESET PASWORD. Do kolonky NOVÉ HESLO vyplňte své jedinečné heslo, které chcete používat při přihlašování se na stránky. 

6) Po vyplnění svého hesla zmáčkněte tlačítko RESET. Poté se již objevíte na stránce LOG IN s hláškou „Vaše Linguee heslo bylo resetováno.“ Nyní již stačí vyplnit v LOG IN pouze váš email, který jste vyplnili při registraci a vaše heslo, které jste si sami vytvořili. Pro zjednodušení doporučujeme zaškrtnout políčko „Pamatovat si mě“. Poté zmáčkněte tlačítko PŘIHLÁSIT SE.

7) Nyní jste na stránce www.bridge-online.cz jako registrovaný učitel. Pokud se Vám stránka zobrazuje nesouměrně, doporučujeme stránku „aktualizovat“ – na klávesnici zmáčknete tlačítko F5 nebo v prohlížeči zmáčkněte tlačítko zakulacené šipky (vlevo nahoře). Veškeré materiály pro učitele jsou nyní již Vám dostupné ke stažení.