Gate competition Behind the Picture

Behind the Picture

Máte na svém telefonu nebo v rodinném albu oblíbenou fotografii, která je něčím výjimečná. Pojí se s ní zajímavý příběh nebo zachycuje významný okamžik. Dokázali byste takový příběh napsat v angličtině?

Letošní školní rok časopis Gate vyhlašuje soutěž o nejlepší příběh inspirovaný fotografií. Pošlete nám tedy příběh na motivy jedné z Vašich fotografií. (Samozřejmě můžete i vyfotit i novou fotku a napsat nový příběh.) Můžete psát například, o tom co předcházelo focení, koho nebo co fotografie zachycuje, proč je pro Vás důležitá atd. Nemělo by se jednat o pouhý popis.

Příběh v rozsahu 200 slov spolu s fotografií pošlete na email competition@bridge-online.cz, předmět: Behind the Picture. Text můžete posílat jako přílohu ve formátu doc nebo docx, případně v těle emailu a fotografii jako soubor jpeg. Nezapomeňte uvést svoje jméno, jméno Vašeho učitele angličtiny, název a adresu Vaší školy.

Příspěvky posílejte do 31. Ledna 2020. Pětice vítězů bude vyhlášena v dvojčísle květen-červen.

Každý z 5 vítězů obdrží dárkový poukaz do obchodu Alza v hodnotě 2000 Kč / 80 EUR! Učitelé AJ vítězů obdrží poukaz do knižního e-shopu Bridgebooks.cz!

Těšíme se na Vaše příspěvky.