Zářijová čísla časopisů

23. 08. 2016
Zářijová čísla časopisů

Již 22. srpna 2016 vycházejí první čísla našich výukových časopisů pro školní rok 2016/17.

V časopisech Bridge a Bridge Slovakia si přečtete například o Velkém požáru Londýna, dopingu ve sportu nebo populárních filmových festivalech. V úvodním díle seriálu o známých stavbách v anglicky mluvících zemích navštívíte Bílý dům, v literární rubrice vás čeká komiksové zpracování staroanglického eposu Beowulf a nechybí ani několik stránek věnovaných procvičování k maturitě.

S časopisem Gate strávíte víkend v Londýně, dozvíte se, jak vznikly populární emotikony, přečtete si rozhovor s herečkou Evou Greenovou a ohlédnete se za olympijskými hrami v Riu. Těšit se můžete také na komiksové zpracování londýnského požáru a povídky Washingtona IrvingaLegenda o Ospalé díře. V několikastránkovém testu si procvičíte gramatiku i slovní zásobu.

V časopise RR si přečtete o školách v různých koutech světa, navštívíte Austrálii a Stonehenge a vydáte se za piráty v komiksovém zpracování Ostrova pokladů. Čeká vás také setkání s hrdiny knížek Roalda Dahla a Doby ledové a procvičování školní slovní zásoby.

V Bridge, Gate i RR otvíráme nové celoroční soutěže pro předplatitele: zkuste navrhnout vlastní časopis, natočte trailer anebo dokončete několikaměsíční hru a můžete vyhrát atraktivní ceny. Více informací naleznete v časopisech a v sekci Soutěže.