OBJEDNAVKY@BRIDGE-ONLINE.SK | 905 425 447

Kontakt

OBJEDNÁVKA ČASOPISOV

ČASOPISY BRIDGE, GATE A RR OBJEDNÁVAJTE: E-MAILOM: objednavky@bridge-online.sk TELEFONICKY: 905 425 447

 

UČEBNICE OBJEDNÁVAJTE:

WWW: www.bridgebooks.cz E-MAILOM: eshop@bridge-online.sk TELEFONICKY: +420 / 241 440 968 

Korešpondenčná adresa

Bridge Publishing House, Ohradní 63a 140 00 Praha 4

Fakturačná adresa

BRIDGE PUBLISHING HOUSE INTERNATIONAL a.s.
Nerudova 209/10, Malá Strana, 118 00 Praha 1
IČ: 01748602 | DIČ: 4120089457 | DIČ DPH: SK4120089457

IBAN: SK 4009 0000 0000 5128 1961 56
BIC: GIBASKBX

Dotazy

TELEFONICKY: 905 425 447 | E-MAIL: dotazy@bridge-online.sk

Objednávky, distribúcia a expedície

Jana Zdvihalová

Veronika Zdvihalová

241 444 242

241 443 003

objednavky@bridge-online.cz

fakturace@bridge-online.cz

Redakcia

Tomáš Dosoudil dosoudil@bridge-online.cz Managing Director
Josef Šorm josef.sorm@bridge-online.cz Deputy Managing Director
Zuzana Pernicová pernicova@bridge-online.cz Bridge Editor in Chief
Zuzana Sklenková sklenkova@bridge-online.cz Gate Editor in Chief
Helena Lee Šrůtková srutkova@bridge-online.cz RR Editor in Chief
Mira Školova skolova@bridge-online.sk Bridge SK Editor in Chief
Paul Farrington paul@bridge-online.cz Bridge Deputy editor in Chief
Megan LeBoeuf megan@bridge-online.cz RR Deputy editor in Chief
Liam Peach liam@bridge-online.cz Gate Deputy editor in Chief
Olga Adlerová adlerova@bridge-online.cz ELT Consultant CZ
Jan Jásek jasek@bridge-online.cz ELT Consultant CZ
Henrieta Lyocsová lyocsova@bridge-online.sk ELT Consultant SK
Henrieta Struháriková struharikova@bridge-online.sk ELT Consultant SK
Ondřej Strnad strnad@bridge-online.cz Bridge graphic designer
Šimon Sedláček sedlacek@bridge-online.cz Gate graphic designer
Jana Malečková maleckova@bridge-online.cz RR graphic designer