Po odeslání formuláře Vám na Vámi zadaný email dojde potvrzení o přijetí objednávky. Pokud tak nenastane, pokuste se formulář vyplnit znovu a zkontrolujte, zda-li nemáte některé z povinných polí nevyplněné. Pokud ani poté nedostanete e-mailem potvrzení, kontaktujte nás prosím: e-mailem: objednavky@bridge-online.cz nebo na telefonu: 241 443 003.

Pokud je ve Vaší skupině některý z žáků se závažným zdravotním omezením či má jinak definované speciální potřeby k výuce, můžete zažádat o časopisy navíc zdarma v množství 5% z celkové výše Vaší objednávky placených časopisů. V takovém případě je nutné vyplnit TENTO FORMULÁŘ a zaslat nám jej na e-mail objednavky@bridge-online.cz.

Všechny balíky posíláme Českou poštou jako balík do ruky na adresu školy. Pokud při objednávce vyplníte své telefonní číslo, během přepravy balíku obdržíte SMS zprávu s číslem balíku. Balík pak můžete online sledovat na portálu české pošty a víte, kde přesně se balík právě nachází. Protože je balík posílán na adresu školy, může jej přebrat jiná odpovědná osoba, např. pan školník, paní hospodářka, nebo zástupce ředitele apod. Máte tak jistotu, že balík dorazí a že jej nemusíte vyzvedávat na poště v případě své nepřítomnosti.