Co nového přinášejí naše webové stránky

Po několikaměsíčních přípravách jsme během září spustili naše nové webové stránky www.bridge-online.cz. Věříme, že jsou modernější a uživatelsky přívětivější. O původní obsah nepřijdete. Zároveň jsme rozšířili podporu, kterou budou mít k dispozici i neregistrovaní čtenáři. Máme z nich radost.

CO NOVÉHO VÁM NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY PŘINÁŠEJÍ?

  • V sekci každého časopisu naleznete ukázkové číslo, vzdělávací plán, aktuální soutěže, ukázkový plán hodiny (na této části ještě pracujeme) a karty (na této části ještě pracujeme). Časopis Bridge navíc nabízí samostatnou stránku věnovanou přípravě na maturitu. Všechny tyto materiály jsou dostupné pro veřejnost bez nutnosti registrace.
  • Ke každému číslu časopisu jsme přidali obsah čísla. Máte tedy přehled o tom, co vás v daném čísle čeká. Dále pak můžete vyhledávat čísla časopisů podle určitého tématu (např. London). Obsah je k dispozici i pro veřejnost bez nutnosti registrace.
  • V učitelské sekci, jak jste byli zvyklí, naleznete u každého čísla bonusy online, tedy aktuální CD, Recording Scripts, Speaking Card, interaktivní Teachers’ File, řešení úloh a nahrávky některých článků navíc, případně i články navíc, které se nám do časopisu nevešly. Články a materiály navíc, doplňkové nahrávky, některé poslechy z časopisů a řešení úloh jsou dostupné i pro veřejnost bez nutnosti registrace.
  • Každá nahrávka v učitelské sekci má svůj odkaz (link). Ten můžete poslat svým studentům. Studenti si pak mohou poslechnout nahrávku např. za domácí úkol, aniž by se museli registrovat.
  • Jako další novinku přidáváme v učitelské sekci ke každému číslu celé PDF časopisu. To lze použít při výuce, např. můžete zobrazit článek nebo cvičení na interaktivní tabuli. Časopis nelze stáhnout ani vytisknout, aby nebyl zneužitelný.
  • Ke každému časopisu připravujeme článek měsíce, který bude k dispozici i veřejnosti. Naše šéfredaktorky vyberou z aktuálního obsahu článek, který je nejvíce zaujal.

Za jakékoli vaše připomínky a nápady předem děkujeme!

Podobné příspěvky