Bridge online lesson English

Našim cílem je motivovat naše čtenáře, žáky a studenty angličtiny, a pomoci učitelům při výuce.

O nás

Kdo jsme

Bridge Publishing House (BPH)

Jsme soukromé vydavatelství anglických výukových časopisů a distributor anglických učebnic. Sídlíme v Praze, v České republice. Působíme v České republice a na Slovensku.

Vydáváme čtyři vzdělávací časopisy určené pro výuku angličtiny na školách a v jazykových kurzech: Bridge (od roku 1997), Gate (od roku 2012), Ready (od roku 2015) a Play (od roku 2019). V rámci této činnosti vytváříme autorské články, výukové texty a aktivity, poslechy na CD, výukové plakáty a kalendáře, interaktivní cvičení, aplikace pro výuku angličtiny a mnoho dalšího pro studenty angličtiny všech věkových skupin.

Naše historie sahá do roku 1997, kdy vyšlo první číslo časopisu Bridge s příznačným londýnským mostem Tower Bridge na obálce. Časopis byl už od samého počátku zaměřený na české středoškolské studenty a učitele. První číslo časopisu Gate vyšlo v roce 2012 s cílem oslovit mladé čtenáře z posledních ročníků základních škol a prvních dvou ročníků středních škol. V roce 2015 vydavatelství koupilo existující časopis R&R a přeměnilo ho do moderní podoby jako časopis Ready pro 2. stupeň základních škol. Nejmladším členem naší rodiny je časopis Play určený pro žáky 1. stupně základních škol.

V září 2014 jsme se stali distributorem zahraničních vydavatelů učebnic angličtiny a začali vytvářet podporu k učebnicím pro české učitele. Založili jsme e-shop www.bridgebooks.cz. V současné době jsme výhradním distributorem materiálů National Geographic Learning.

Pravidelně se účastníme vzdělávacích akcí pro učitele angličtiny a připravujeme vlastní konference a metodické semináře. Každoročně organizujeme soutěže pro žáky a studenty angličtiny.

Náš tým tvoří zkušení a nadšení američtí, britští a australští autoři, editoři, grafici, zvukaři, prodejci a kolegové z administrativy. Rádi spolupracujeme se studenty. Ve vlastním nahrávacím studiu připravujeme nahrávky na CD.

Našim cílem je motivovat naše čtenáře, žáky a studenty angličtiny, a pomoci učitelům při výuce. Chceme dodávat studentům i učitelům ty nejkvalitnější výukové materiály a poskytovat jim komplexní podporu při jejich jazykovém vzdělávání.

Zakládáme si na inovaci, originalitě a kvalitě.

Od roku 1997 jsme vychovali několik generací svých čtenářů. Někteří jsou dnes našimi kolegy. Naše práce nás baví!

Naše historie sahá do roku 1997, kdy vyšlo první číslo