OBJEDNAVKY@BRIDGE-ONLINE.CZ | 241 443 003

Kontakt

OBJEDNÁVKA ČASOPISŮ

ČASOPISY BRIDGE, GATE A RR OBJEDNÁVEJTE: E-MAILEM: objednavky@bridge-online.cz TELEFONICKY: 241 444 242

Pro předplatitele na Slovensku

E-MAILEM: objednavky@bridge-online.sk | kollarova@bridge-online.sk TELEFONICKY: +421 905 425 447

UČEBNICE OBJEDNÁVEJTE:

WWW: www.bridgebooks.cz E-MAILEM: eshop@bridge-online.cz TELEFONICKY: 241 440 968 

Korespondenční adresa

Bridge Publishing House, Ohradní 63a 140 00 Praha 4

Fakturační adresa

Bridge Publishing House, Smetanovo nábřeží 327/14 110 00 Praha 1 – Staré Město

IČO 24222411 DIČ CZ 24222411

Číslo účtu: 169356037/5500

Dotazy

TELEFONICKY: 241 443 003 | E-MAIL: dotazy@bridge-online.cz

Objednávky, distribuce a expedice

Jana Zdvihalová

Veronika Zdvihalová

241 444 242

241 443 003

objednavky@bridge-online.cz

fakturace@bridge-online.cz

Redakce

Tomáš Dosoudil dosoudil@bridge-online.cz Managing Director
Josef Šorm josef.sorm@bridge-online.cz Deputy Managing Director
Zuzana Pernicová pernicova@bridge-online.cz Bridge Editor in Chief
Zuzana Sklenková sklenkova@bridge-online.cz Gate Editor in Chief
Helena Lee Šrůtková srutkova@bridge-online.cz RR Editor in Chief
Mira Školova skolova@bridge-online.sk Bridge SK Editor in Chief
Paul Farrington paul@bridge-online.cz Bridge Deputy editor in Chief
Megan LeBoeuf megan@bridge-online.cz RR Deputy editor in Chief
Liam Peach liam@bridge-online.cz Gate Deputy editor in Chief
Olga Adlerová adlerova@bridge-online.cz ELT Consultant CZ
Jan Jásek jasek@bridge-online.cz ELT Consultant CZ
Henrieta Kollárová kollarova@bridge-online.sk ELT Consultant SK
Henrieta Lyocsová lyocsova@bridge-online.sk ELT Consultant SK
Ondřej Strnad strnad@bridge-online.cz Bridge graphic designer
Šimon Sedláček sedlacek@bridge-online.cz Gate graphic designer
Jana Malečková maleckova@bridge-online.cz RR graphic designer